Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Serbest Meslek Mensupları Derneği
Arsiyad

Koliva Otel ve Devre mülk projesi, 2011 Yılında Arsiyad mensubu 18 iş adamı ve yöneticinin doydukları topraklardan doğdukları topraklara olan vefa borçlarını ödemek ve Artvin için bir değer   yaratmak adına    başarıyla sonuçlandırılan önemli bir projedir.


Sanayi yatırımlarının birçok geçerli sebeplerden dolayı verimli

olamayacağı aşikâr olan bölgenin geleceğinin sadece ve sadece

turizm olduğu gerçeğiyle hareket edilerek; 7 Blokta 28 adet 1+1 ev

ve nezih bir restaurant ile tamamlanan bu proje, gerek Bursa’da

yaşamlarını sürdüren hemşerilerimizin gerekse Artvin halkının

takdirlerini kazanmıştır. Turizm Bakanlığı yatırım ve teşvik belgeli

3 yıldızlı KOLİVA OTEL, Artvin’in gelecekte turizmle gelişmesi daha

fazla yatırımlar yapılması için müteşebbislerin ufkunu açacak bir ışık, bir çoban ateşidir.


Doğa ve inanç turizmi bakımından zenginliği henüz tam anlamıyla keşfedilmemiş olan bölgemizin, yarınlarda hak ettiği yerlerde olacağı hepimizin malumudur. Bu bağlamda yapılacak benzeri yatırımlar tamamlandığında turizmi besleyen diğer sektörlerde de bir hareketlenme yaşanacaktır.


Örneğin; yöresel organik ürünlerin yetiştirilip eko tarımın da canlanmasına ve yöre insanları için katma değer yaratmasına vesile olacaktır. Dolayısı ile bölgemizde iş ve daha iyi bir gelecek adına yaşanan göçlerin de bir nebze de olsa azalması söz konusudur. Görüldüğü üzere Koliva Otel ve Devre mülk projesi Artvin için sadece bir ticari işletme değil, aynı zamanda sosyal bir projedir.


Bu yapının proje safhasından inşaatın bitirilip hizmete açılmasına kadar, ellerini taşın altına koyan, maddi ve manevi olarak yaklaşık 3 yıl boyunca büyük fedakarlıklar yapan bütün ortaklarımıza, Devre mülk maliklerimize, şirket yönetim kurulu başkanları, yöneticileri ve idarecilerine, bizlere desteklerini esirgemeyen Artvin Valiliğine, Belediyemize ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarına ARSİYAD ve ARTIYEDİ A.Ş mensupları olarak kalb-i şükranlarımızı sunuyoruz.


Hayal ettik ve başardık, kendimizi iyi hissediyoruz… Sizler de kendinizi iyi hissetmek için huzuru başka yerde aramayın, kendinize bir iyilik yapın. İşinize bir mola verip birkaç gün de olsa Artvine seyahat edin. ARTVİNDEKİ EVİNİZ KOLİVA OTEL sizleri bekliyor.