Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Serbest Meslek Mensupları Derneği
Arsiyad

Anadolu üniversitesi iktisat bölümü mezunudur. 

Bir dönem artvin şavşatta gıda ve sebzecilik üzerine toptan ve perakendecilik yapmıştır.1989 yılında döviz e altın sektörüne başlamış ve halen Ekonomik Döviz AŞ.Ekonomi Altın ve Kuyumculuk LTD.ŞTİ. işletmelerinin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

iki dönem üst üste sektör birinciliği gibi çeşitli ödülleri vardır. Ayrıca Blue Diamond Markasının Bursa temsilcisidir. Kapalı çarşıda üç mağaza,vişne caddesi,Endülüs Park avm,Sur Yapı avm olmak üzere altı mağazada faaliyet yapmaktadır. Bursa da yaklaşık 7 yıl süreli Yaşam çiftliği isminde toplam 350 büyük baş sağım ve besi işletmesinin kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanlığı yapmış ve başarılı bir işletmeyken devretmiştir. Aile şirketi olarak 1. ve 2. kuşak beraber çalışmaktadır. 

Bursa kapalı çarşı dernek üyeliği ,bir kaç dönem dövizciler dernek başkanlığı,Artvin vakfı üyeliği,Asder üyeliği ,Şavşatlılar dernek üyeliği.Arsiyad yönetim kurulunda iki döneme yakın Başkan yardımcılığı ve vekilliği yapmıştır.

 Bursa da serbest piyasa uzmanı olarak tecrübelerini yerel basın As tv ve Olay tv gibi televizyonlarda belli aralıklarla değerlendirmeler yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.Hobileri rasında satranç önemli yer tutmaktadır.