Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Serbest Meslek Mensupları Derneği
Arsiyad
Başkanımızın Mesajı

Başkanımızın Mesajı

20 yıla yakın bir süredir büyük bir özveri içinde birçok insanın yaşamına dokunan; topluma maddi ve manevi anlamda değer katan bir çabayı, gururla ve takdirle ifade ediyoruz. Böyle bir ailenin içinde olmanın, bugüne ve geleceğe ışık tutmak adına çok anlamlı ve keyifli bir yolculuk olduğuna yürekten inanıyoruz.

Yönetimimiz döneminde, ilkeli kurumsal yapımızı güçlendirdik. Sevgi ve hoşgörü kültürünü temele alarak, farklılıkları değer kabul ederek, her fikre ve yapıya eşit yakınlıkta durarak, kendi alanında örnek olmak için büyük bir özveri ve dayanışma ile çalışmalarımızı yürüttük. Üye tanıtım toplantıları, konusunda uzman kişilerin geniş toplantılarla bilgi paylaşımları, iş insanları örgütleri ve topluma değer katan tüm kurumlarla işbirliğini güçlendiriyoruz. Üyeleri, daha geniş nitelikli kitlelerle buluşturarak, kurumumuza nitelikli yeni üyeler kazandırarak, daha güçlü bir ARSİYAD için çalışmalarımızı büyük bir heyecan ve coşkuyla sürdürüyoruz.

Bu toplumdan bir vesileyle değer elde eden herkesin aynı zamanda bu topluma borcu olduğuna inanıyoruz. Bu bilinçle aldığımız sorumluluğu yaptıklarımıza yeni ve daha güçlü organizasyonlar ekleyerek  çalışmalarımızı  güçlenendirerek ileriye taşıyoruz. Önümüzdeki  süreçte, önce üyelerimizden başlamak üzere, Türkiye çapında başarı hikayelerinin, üyelere ve geniş kitlelere anlatılmasını sağlayarak; üyeleri ve toplumu güçlendirmeye devam edeceğiz. ARSİYAD Kültür Evi'ni inşa etmek; Artvin’imize, Bursa’mıza ve ülkemize yeni değerler katmak için bütün gücümüzle çalışmaya devam ederek, gelecek kuşaklara iyi örnekler oluşturmak azmindeyiz.

Bugüne kadar ARSİYAD’a ve toplumumuza emeği geçmiş ve geçecek olan herkese sonsuz teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Tüm Yorumlar

Bu İçeriğe Bir Yorum Yap

Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. *